Złe samopoczucie po zażyciu leków na nerwicę

nerwica witam mam wypisane leki andepin i trittico na noc 2\3 tabletki wziolem dzis 2 dzien i czuje sie strasznie ,lęk,strach uczucie pustki w srodku,zmartwienie nie wiem co robic ? prosze o odpowiec dziekuje

Dzień dobry!

Większość leków może dawać nieprzyjemne skutki uboczne na początku stosowania. Zachęcam do zapoznania się z treścią ulotki, a następnie rozmową z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie, proszę się skontaktować ze swoim lekarzem psychiatrą. Lekarz zdecyduje czy zaproponowane leczenie zostanie utrzymane czy zmodyfikowane.
Pierwsze tygodnie podczas leczenia farmakologicznego mogą się wiązać z pogorszeniem nastroju. Proszę nie przerywać leczenia na własną rękę.
pozdrawiam

Witam,
Myślę że lekarz informował, że w pierwszych kilku tygodniach brania leków może nastąpić pogorszenie samopoczucia. Przede wszystkim proszę nie odstawiać ani nie modyfikować sposobu brania leków na własną rękę. Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam