Nerwica, senność i złe samopoczucie

Mam pytanie.Choruje na nerwice,lekarz psychiatra zalecil mi nastepujace dawki lekow paroxinor 20 mg ,pol tabletki wieczorem i alprox 0,5 mg pol tabletki rano i jedna wieczorem.W zwiazku z tym mam pytanie czy sennosc i zle samopoczucie jest objawem brania takich dawek lub czy to skutki uboczne i czy jest to dla mnie dawki bezpieczne?

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

W sytuacji wątpliwości dotyczących zażywania leków, zmian, które Pan zauważa w związku z ich przyjmowaniem, należy się zwrócić do lekarza prowadzącego. Będzie to z pewnością ważną informacją dla lekarza, który Pana leczy.
Proces leczenia jest sprawą bardzo indywidualną. U różnych osób leki mogą dawać różne efekty, nie da się tego z góry przewidzieć. Można to obserwować w czasie leczenia i w razie potrzeby modyfikować zastosowaną farmakoterapię w konkretnym przypadku.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii, leczenie będzie wtedy przynosić zdecydowanie lepsze efekty.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna