Nerwica i ustalenie dawki leków

Mam pytanie choruje na nerwice.Lekarz psychiatra przepisal mi paroxinor 0,02g z zaleceniem połówka tabletki rano i hydroxyzinum 0,025g jedną tabletkę rano i dwie na noc.W zwiazku z tym mam pytanie czy taka dawka tych leków jest dla mnie bezpieczna?

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna

Witam
Każdy lek może wywołać działania uboczne, co w dużej mierze zależy też od wrażliwości osobniczej pacjenta. Najbezpieczniejszą metodą leczenia nerwicy jest psychoterapia. Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby ale również dociera się
do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie