Stany lękowe, lekkie poddenerwowanie, bóle karku

Mam 29 lat.Od tygodnia boli mnie kark,kregoslup szczególnie z rana,glowa. Mam stany lękowe,trzęsie mnie jakos w środku,jestem poddenerwowany i wydaje mi sie ze mam delikatna depresje.Cierpna mi stopy(czasami)oraz dziwne uczucie-tak jakby scierpniete czoło.Nic mi sie nie chce,wiecznie bym spal bo jestem zmęczony a wieczorem odechciewa mi sie spac.Spie cala noc jak zasnę,budzę sie zmęczony.Po 2piwach mam kaca.Brak libido.Co to moze byc?Ja juz mam typ ale nie chce sugerowac

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Nie będę zgadywać co jest przyczyną opisanych przez Pana dolegliwości. Ważne aby udał się Pan na wizytę do specjalisty i bezpośrednią rozmowę.
Jeżeli czuje Pan, że opisane objawy mogą mieć źródło w nadużywaniu alkoholu, najlepiej od razu udać się do specjalisty terapii uzależnień.
Z Pana opisu wynika, że najprawdopodnobniej wymaga Pan konsultacji z różnymi specjalistami. Ważne, aby zgłosił się Pan także do lekarza, który poprowadzi Pana leczenie, zaleci wizyty specjalistyczne, badania.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna