Utrata koncentracji i emocje

Witam moim problemem jest ciągłe zamyślanie się na różny okres czasu długo lub krótko itp. Tracę koncentrację przy każdej rzeczy nawet jeśli się skoncentruję znowu to i tak za chwilę tracę chyba że usiłuję się skoncentrować to wtedy trwa dłużej, zdarza mi się tak nawet jak prowadzę samochód czyli podczas ważnych rzeczy (na szczęście dopiero się uczę i jeżdżę z instruktorem) i nawet jak jestem zmęczony i ide spać zamyślę się a z racji tego że myśli wywołują u mnie różne emocje i stany. Są różne.

Zachęcam Pana do wizyty u psychologa, psychoterapeuty. Rozmowa ze specjalistą o "emocjach i stanach", których Pan doświadcza wydaje się mieć duże znaczenie w opisanym przez Pana problemie. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania po wstępnej diagnozie.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Zastanawiam się czy Pana myśli "uciekają" w konkretnym kierunku czy następuje pustka i nie myśli Pan wtedy o niczym. Takie stany mogą mieć różne podłoże, dlatego proszę skonsultować się z psychologiem/psychoterapeutą i opowiedzieć mu o tym co się z Panem dzieje.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, pana objawy mogą mieć bardzo różne podłoże i nie sposób postawić diagnozę w tym miejscu. Zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty. Pozdrawiam.