Niepanowanie nad emocjami

Od kilku miesięcy zauważyłem że mam problem z samym sobą nie panuje nad emocjami jestem zamknięty w sobie mam swój świat i energia ulatnia się z każdą chwilą coraz bardziej. Nie potrafię się skoncentrować ciągle rozmyślam i refleksje są w mojej głowie najważniejsze. Tracę wiarę w siebie a ci najgorsze mam wrażenie że ciągle ktoś mnie obserwuje. Proszę o pomoc.

Witam. Bardzo dobrze, ze zauważył Pan taką zmianę i pisze o niej. Proponuje w najblizszym czasie udać się do psychologa opowiedzieć o swoich objawach i poprosić o badanie-zdiagnozowanie. Diagnoza jest możliwa tylko przy kontakcie osobistym.