Nerwica a stosowanie Escilatopram actavi

Stwierdzono u mnie nerwice mam ciezka a slaba glowe jak to przejdzie to robi mi sie ciacko na klatce piersiowej nie raz nawet piecze jak to przejdzie robia mi sie slabe nogi i reze glowa slaba cala robie sie slaba. lekarz przepisal mi escilatopram actavis 10 mg i mam brac tylko 0,5 mg. boje sie brac bo niewiem jak bede sie po tym czuc czy lepiej?? pomozcie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Z opisu wynika, że jest Pani pełna obaw w związku zażywaniem zaleconego leku. Warto porozmawiać o tym z lekarzem.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii, poprzestanie na lekach nie wpłynie na przyczynę występowania objawów.
Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna