Nawrot objawów po rozpoczęciu leczenia zaburzeń depresyjno-lękowych

witam, Jestem 24letnia kobieta . Od 2 tygodni biorę lek Mozarin na zaburzenia depresyjno lekowe mieszane. Początkowo pół 10mg przez 6dni, od 9 dni po całej tabletce. Do tej pory wszystko było ok, czułam sie dobrze, myślałam ze skutki uboczne leków mnie nie ominęły i lek dziala na mnie super. od wczoraj odczuwam lekkie stany napięcia i niepokoju-tak jakby choroba wrocila. Czy to normalne ze takie obajwy wystąpiły po ponad 2 tygodniach ? A może lek przestał działać ?

leki to za mało.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proszę wziąć pod uwagę to, że jest Pani na początku stosowania farmakoterapii. Jeżeli jest Pani zaniepokojona nasileniem objawów, należy zgłosić się do lekarza, który prowadzi Pani leczenie.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii, co jest wskazane przy zaburzeniach depresyjno-lękowych. Leki nie działają na psychologiczne przyczyny zaburzenia, a jedynie na aktualnie występujące objawy.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna