Bóle lewej strony głowy

witam od jakiegos czasu mam bol glowy ale tylko lewej strony.czuje go caly czas bez ustannie,czasami mocniej sie nasila.najbardziej go czuc nad/za lewym uchem ale promieniuje na cala prawie lewa strone glowy,jest to uczucie takiej ciezkiej glow,ucisku glowy..denerwuje mnie to bo czuje roznice miecy lewa a prawa czescia glowy.3 lata temu mialam bradzo silna depresje ,trwajaca rok czasu.od tamtej pory mam ogromne problemy z pamiecia,skojarzeniem i koncentracja itd ktore znow ulegaja pogorszeniu...

Witam,

myślę, że najkorzystniej będzie, jak skontaktuje się Pani z neurologiem. Lekarz zdecyduje o dalszych badaniach i ewentualnym leczeniu czy skorzystaniu z porady innego specjalisty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza