Rozrywający ból w klatce piersiowej, drętwienie ręki i nudności a niedomykalność zastawki płucnej

Jestem 21letnią dziewczyna, dzisiaj w nocy obudził mnie straszny rozrywajacy bol w klatce piersiowej do tego bardzo chciało mi się wymiotowac i było mi duszno obecnie ból troszkę oslabl ale nadal go czuje, do tego drętwieje mi prawa ręka. Kardiolog kiedys wykryl u mnie niedomykalnosc zastawki plucnej. Ale zignorowal te bole mowiac ze z sercem jest okej. Czesto sie denerwuje, lekarz rodzinny przepisal mi afobam na nerwice a endokrynolog wykryl hashimoto i biorę euthyrox i propranolol. Prosze o po

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza