Anemia a białaczka i nieprzyswajanie żelaza z tabletek

Dowiedziałam się, że mam anemię. Żelazo w tabletkach nie daje skutków, mało tego po nich czuję się jeszcze gorzej. Czytałam o białaczkach i spostrzegłam, że mam podobne objawy. Czy mam białaczkę? Jeśli nie to co mi dolega?

Po tak krótkim opisie na prawdę ciężko mi stwierdzić co Pani dolega. Proszę się nie martwić na zapas. Zaleciłabym wybranie się do lekarza pierwszego kontaktu, który powinien zlecić odpowiednie badania.

Witam serdecznie,

jeśli przyjmuje Pani suplementy z żelazem to warto, aby były one połknięte na 2 godz. przed i po spożywaniu produktów mlecznych. Najlepiej więc pasują do obiadu. Aby zwiększyć ich przyswajalność można je połączyć z niewielką ilością sok z czarnej porzeczki.
Proszę popróbować, bo to jest najczęstsza przyczyna braku efektów suplementacji żelaza.
Pozdrawiam
http://food-diet.pl/