Anty HCV reaktywny

Witam. Zwracałam się już z pytaniem. Po wyjściu ze szpitala w wypisie napisano "anty HCV reaktywny". Pani doktor nie umiała zinterpretować tego wyniku. Po opowiedzi dr Kowalskiego zrobiłam badnia prywatnie. Wynik: anty HCV ujemny. GDT/AST 14 U/L GPT/ALT 12, GGTP 57 , Fozfataza alkaliczna 115 , LDH 154. Proszę o interpretację tych wyników - czy jestem na coś chora? Przyjmuję dużo leków np. P***, B,***, C*** forte, A***, A***, C***, A*** VP, no i na cholesterol L***. Otatnio też wzrósł mi poziom cukru na czczo 155, 130, a po posiłku 137. Będę wdzięczna za odpowiedż i wskazówki, co z tym dalej robić. Pozdrawiam i czekam, wdzięczna wrocławianka
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i odwiedzenie naszego serwisu.

Niestety, pytanie dotyczy interpretacji wyników badań i z tego względu nie możemy na nie odpowiedzieć. Aby trafnie zinterpretować wyniki badań, lekarz musi zebrać dokładny wywiad i zbadać pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Doradzamy skonsultowanie wyników badań z Pani lekarzem prowadzącym, który mając pełną historię Pani choroby, będzie mógł właściwie ocenić Pani stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl