Antybiotyk Macromax na pokonanie anginy

Witam, Dostałam 3- dniowy antybiotyk na pokonanie anginy (Dokładnie to Macromax). Stopniowo zaczął pomagać ale niewiele, udałam się do Pani Doktor i stwierdziła, że należy powtórzyć ten sam antybiotyk. Dzisiaj jest ostatni dzien antybiotyku cały czas utrzymuje się lekko podwyższona temperatura ( dla mnie norma to równo 36,6 a mam 37,0 przy których mam niewielkie dreszcze itd), inne objawy ustąpiły, został tylko katar. Czy to osłabienie po chorobie i antybiotyku? Czy nadal choroba?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jest sie wypowiedziec. Proponuje ponownie udac sie do lekarza prowadzacego leczenie.