Antybiotyk przy zapaleniu oskrzeli

Dzień dobry Już trzeci dzień zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc, ale bezskutecznie.Zaczęło się od tamtej srody, tj. łamanie w kościach, katar, który do soboty leczyłam sokiem z cytryny, czosnkiem i imbirem. Od soboty dostałam kaszlu,tjlekarz stwierdziłz apalenie oskrzeli i przepisał antybiotyk.Nadal leżę, kaszel ustąpił, ale mam cały czas dziwne bóle nóg, mrowienie stóp. Czy nadal to jest grypa, a leżę już od tmtej środy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.