Uporczywy kaszel i przeziębienie

witam.......od piątku mnie drapało w gardle......potem pojawiły się łamanie w kościach niewysoka gorączka i uporczywy kaszel.......w sobotę mimo sporej ilości soków herbat czosnku i cytryny a uporczywy kaszel narastał coraz bardziej....... w poniedziałek udałem sie więc do swojego lekarza internisty który przepisał ceroxim 500mg tabletki powlekane i fluimucil tabletki musujące..mam wrażenie ze kaszel nie ustępuje jakkolwiek przy kaszlu czuje jakby coś odrywało od oskrzeli.......co robić??

Renata GrzechociĹska

Jeśli objawy się przewlekają, proponuję ponownie udać się do lekarza. Przyjmuje Pan lek mukolityczny, co może powodować uczucie odrywania wydzieliny.