Antykoncepcja a komputery cyklu

Witam. Przez 10 lat stosowałam antykoncepcję 6 lat hormony i 4 lata wkładka, ze względu na problemy ze zdrowiem i duży epizod z depresją lekarz zalecił zaprzestanie tego rodzaju antykoncepcji i zastanowienie się nad komputerami cyklu Lady Comp lub Pearly Moje pytanie czy można zaufać takiemu rodzaju antykoncepcji i zainwestować, stosując się ściśle do instrukcji plus prezerwatywa Nadmienię, że moje cykle mieszczą się miedzy 25-31. Bardzo proszę o obiektywną odpowiedź. Dziękuję.

Witam... to o czym Pani pisze to problem wymagający konsultacji lekarskiej. Proszę zwrócić się z tym pytaniem do lekarza rodzinnego lub innego ginekologa, któremu Pani zechce zaufać.Proszę szczerze porozmawiać o swoich obawach z lekarzem.Będzie lżej. Pozdrawiam