Antykoncepcja hormonalna po porodzie chorego dziecka

Mam 21 l Moj narzeczony chce bardzo miec drugie dziecko niestety pierwsze jest bardzo ciezko chore. Ja nie chce miec wiecej kategorycznie dzieci wiec prosze o najlepsze srodki antykocepcyjne czy jeden, a moze 2 naraz beda skuteczne?

Aleksander Ropielewski

Zwykle jedna metoda antykoncepcyjna, która jest prawidłowo stosowana jest wystarczającym zabezpieczeniem. Wybór metody zależy od Pani oczekiwań i stanu zdrowia. Proszę skonsultować się z ginekologiem, który pomoże Pani, po ocenie stanu zdrowia wybrać najwłaściwszą metodę.