Aparat stały z ligaturami na górną szczękę

Witam, Mam 30 lat. 8 grudnia 2015 roku zalozono mi aparat stały z ligaturami na górną szczękę. Wskazania zgryz krzyżowy. Pod koniec lutego mam mieć założony na górną szczękę rotator. Ponieważ bardzo się martwię. Pytanie brzmi czy to normalne ze górną szczeka przesunela mi się bardzo w prawa stronę policzko rowniez lekko sie zapadlo? Dodam ze na górze moja lewa dwójka mocno cofnela się do tyłu ona nie jest wpieta do łuku. Błagam o odpowiedź.

Witam,
przykro mi , ale nie widząc stanu wyjściowego , zdjęć, oraz stanu obecnego nikt nie podejmie się odpowiedzi , czy leczenie przebiega prawidłowo.
Jeżeli ma Pani wątpliwości proszę zapytać swojego ortodontę , a jeżeli nie rozwieje ich , to poszukać pomocy u innego specjalisty ortodonty.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło

Niestety bez badania nie mogę Pani pomóc. Konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym u lekarza dentysty - ortodonty. Albo większe zaufanie dla swojego lekarza prowadzącego.
Leczenie ortodontyczne nie jest prostym leczeniem.