Astygmatyzm i podejrzenie jaskry u nastolatka

Mam 19 lat mam podejrzenie jaskry miałem już robione badania gdx i pola widzenia. Gdy zrobiłem te badania wyniku obu badań zostawiłem w rejestracji (jak kazała Pani doktor bo ona miała później sprawdzić)gdy dzwoniłem do rejestracji jak wyniki nic mi nie powiedziano tylko umówiono mnie do Pani Doktor za 2 miesiące . Czy to może oznaczać że z wynikami wszystko dobrze czy nie koniecznie.(na wizytę najbliższa do Pani doktor przeważnie czekam rok lub więcej) dodam że mam też astygmatyzm

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno ocenić czy stosunkowo krótki czas oczekiwania jest związany ze skróceniem kolejki w danej placówce czy występują wskazania zdrowotne do przyspieszonej wizyty. Jeśli istniałaby konieczność natychmiastowej interwencji to z pewnością zostałby Pan przyjęty w trybie pilnym. Proszę cierpliwie poczekać na wyznaczony termin wizyty w poradni okulistycznej.