Asymetria w podudziach u dziecka

moja Córka ma 8,5 lat, asymetrię podudzia zauważyłam ok1,5 roku temu2014 roku. Wcześniej nie była widoczna pojawiła się ,nagle. Dziecko miało styczniu 2015 r robiony rezonans z kontr. Wykluczono zespół Klippa – Trenaunaya. W wyniku badania stwierdzono ze tętnice obu podudzi są symetryczne o prawidłowym przebiegu, nie uwidoczniono malformacji naczyniowych w podudziu lewym. Rozpoz przerost lewego podudzia, który dotyczy mięsni, a nie dotyczy tkanki podskórnej ani kości. Różnica obecnie ok 4 cm.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze konieczni eudac się dolekarza ortopedy dziecięcego, po nadaniu będzie mozna coś więcej pwoiedzięc.