Atak drętwienia ciała
Witam okolo 3 tygotni temu doznalam uporczywego drentwienia ciala najpierw koniczyny dolne gorne twarz oczodoly.Poszłam do lekarza stwierdził ze to na tle nerwowym ale po 12 godz nie czułam twarzy do tego bóle glowy po tygodniu pusciło ale została noga prawa od kolana w dół.rece na przemian raz mocniej raz mniej. po TK głowy umiarokwany zanik korowo-podkomorowy.oraz układ komorowy miernie poszerzony zwłaszcza w zakresie 4 komory.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Opisanw objawy mogą występować na tle nerwowym, należy jednak wykluczyć choroby organiczne. Proponuję udać się do neurologa.