Ataki przy refluksie żołądkowo-przełykowym a dieta

Czy to normalne, ze przy refluksie stosujac diete i biorac Omeprazol nadal ma sie ataki? Stosuje sie zalecen lekarza a nadal budza mnie w nocy napady slonotoku i strasznego bolu. Nawet jak zjem do godziny 18 tej to po 3-4 godzinach dostaje atakow i potrafia mnie meczyc pol nocy. Omeprazol wedlug mnie nie dziala, nie powstrzymuje wydzialania tych sokow. Jak sobie pomoc? Lekarz kazal nadal brac lek a ja nie widze poprawy.

Aleksander Ropielewski

Czesto lek zaczyna działać po upływie kilku-kilkunastu dni od rozpoczęcia terapii. Proszę kontynuować leczenie. Powinna Pani niedługo odczuć poprawę.