Ataki paniki a przyjmowanie leku Propranolol

Dzien dobry,prosze o porade Pojawily mi sie ataki paniki.Pierwszy doznalem w wielkim tlumie,potem po paru dniach pojawila sie seria atakow co mnie przerazilo. Widze tez,ze zoladek mi nie pracuje dobrze i mam zatwardzenia.Lekarz przepisal mi Propranolol w dawkach 3x10mg ktory biore od 10 dni,widze ze troszke sie wiciszylem ale jeszcze 2 dni temu mialem ataki.Czy to jest dobry lek?Po jakim czasie on dziala?Przebywam w uk i czekam za wizyta u Psychologa

Magdalena Mroczek

Propranolol wykorzystywany jest w leczeniu ataków paniki, często w połączeniu z innymi lekami. Przynosi szybka ulgę. Rozpoczyna działanie po około 15-30 min od podania, działa przez kilka godzin.