AZS, ból brzucha i nocne pocenie się u syna

Witam, mój syn ma od 3lat zdiagnozowane AZS.Ma całą szorstką skórę,na udach i pośladkach ma czerwone liszaje,lekko wypukłe.W czerwcu zeszłego roku razem ze skarpetami zeszła mu skóra. Badania morfologii wychodzą w normie.Testy skórne negatywne. Ige w kwietniu to 255,w pażdzierniku 193.Nie przyjmuje obecnie żadnych leków,smarujemy mu skóre Lipobazą.Nikt nie ma żadnego pomysłu.Syn bardzo mocno poci się podczas snu.Chlorki w pocie-12.Często po jedzeniu boli go brzuszek.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania pacjenta niewiele można więcej powiedzieć niż to, że konieczne jest udanie się do dermatologa. Być może lekarza po badaniu będzie mógł coś więcej powiedzieć. A czy np. ból brzucha występuje po jakiś konkretnych pokarmach. Proszę zgłosić się do swojego lekarza, tylko po badaniu i przeprowadzeniu dokładnego wywiadu lekarskiego będzie można wnioskować prawdopodobną przyczynę.