Bąble na wewnętrznej stronie napletka po leku Triderm

Witam,przy ostatniej wizycie dermatolog zalecił mi stosowanie Triderm 2x dziennie przez 14 dni. Powodem było zaczerwienienie na żołędziu oraz wzgórku łonowym. Po 14 dniach odłożyłem maść i na wewnętrznej stronie napletka pod żołędziem pojawiło się dużo bąbli, przypominających tzw żabę na języku lub ranę która się "ślimaczy". Pokryte są śluzem i od 3 dni nie ustąpiły. Czy jest to możliwy objaw uboczny stosowania leku i należy czekać czy jest to jakieś zakażenie ?

Moze to byc objaw uboczny dlugotrwalego stosowania sterydow. Prosze skorzystac z masci Mediderm, przyyniesie ulge. Konieczna jest tez wizyta u dermatologa i zastosowanie innego efektywnego leczenia.