Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Badania cholesterolu, TSH a stosowanie leków

Witam serdecznie mam 28 lat odebrałam dzis wyniki i jestem bardzo zaniepokojona otoz cholesterol 192 i trigilicerydy 165. wAŻE 90 KG I MAM 165 CM WZROSTU 1,5 ROKU TEMU URODZIŁAM DZIECKO MOJE TSH wynosi 4,95 dopuszczalne 4,20. Nie wiem co robic martwi mnie to od miesiaca jestem na antybiotykach najpierw mialam duomox ktory nie poskutkował do tego przyjmowalam bactilac i flucorte . Następnie dostałam klabax strasznie sie czulam cisnienie wysokie kolatanie serca czy to wysokie tsh to po lekach?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Badania krwi - bilirubina

Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.

Myślę, że TSH nie zależy od antybiotykoterapii. Ma pani niedoczynność tarczycy i konieczna jest dlasza diadnostyka tego gruczołu (tzn fT4, T3, anty TPO i anty TG a nastepnie konsulatcja u endokrynologa połączona z USG tarczycy)

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy