Badania hormonalne a problemy ze snem

Witam od poltora miesiąca mam straszne problemy z snem, potrafie nie spac po 3 doby i wtedy czuje sie strasznie, nie wstaje z lozka juz bo nie mam sily ustanac na nogi tak jakby byly z waty, Jeżeli uda mi sie usnac to na 2,3 godziny jak dobrze pojdzie to na 4.Probowalam środków z apteki ziolowych bez recepty na początku trochę dzialaly ale i tak sie wybudzalam w nocy. Bylam u lekarz rodzinnej skierowala mnie na podstawowe badania w tym TSH i wyszlo wszystko w normie, niewiem co dalej robić.

Lek. Tomasz Budlewski

W celu diagnostyki problemów ze snem najlepiej skierować się do specjalisty z dziedziny neurologii lub psychiatry. Specjaliści tych dziedzin powinni przeprowadzić odpowiednie badania, które pokażą przyczynę Pani dolegliwości.