Szybka męczliwość nóg i osłabienie

witam . Od dluzszego czasu strasznie szybko mecza mi sie nogi i odczuwam jakby byly z waty. mialem robione badania krwi np.potas;sod itp - dobre. te przyczyny moich dolegliwosci sa gdy nic nie robie. Nawet po dobrej przespanej nocy mam te nogi znacznie oslabione. W przeszlosci mialem tylko operacje cholecystecomi i splenektomi. Bardzo prosze o jakas porade ?

Przyczyn może być wiele. Proszę udać się do neurologia. Pojęcie osłabienie nóg jest bardzo ogólne. Specjalista zbada odruchy, napięcie mięśniowe, wykona próby na męczliwość itd...