Co oznacza osłabienie i mdłości?

Od kilku tygodni czuje sie strasznie osłabiona, miewam mdłości, mogłabym przespać cały dzien. Urosły mi piersi tak o pol rozmiaru i sa strasznie nabrzmiale. Od dluzszego czasu wszystko i wszyscy mnie denerwują, choc czasami z kims moge sie pośmiać. Od wczoraj wieczora jest mi mega niedobrze i mam zawroty głowy takie ze ledwo daje rade chodzić po domu.

Witam!
Przyczyną opisanych dolegliwości mogą być stany napięcia emocjonalnego. Proszę skontaktować się z psychiatrą lub psychologiem, po odpowiednich badaniach powinni Pani pomóc.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.