Badania hormonalne a przemęczenie i ospałość

Dzień dobry, mam taki problem: jestem przemęczony, ciągle bym spał, nie mam ochoty na seks, trening itp. gdzie wcześniej nie miałem z tym problemów. Mam 25 lat. Zrobiłem kilka badań i prosiłbym o interpretację: testosteron 708,15 ng/dl testosteron wolny 16,44 pg/ml Prolaktyna 317,5 ulU/ml witamina D 33,9 ng/ml. Badania krwi w normie, glukoza także. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wydają się odbiegać od ogólnie przyjętych norm. Ze względu na Pana objawy sugeruję ocenę funkcji tarczycy.