Badania hormonalne przy nierówno odkładającej się tkance tłuszczowej

Dzien dobry, chciałabym sie dowiedziec jakie badanie hormonow mam zrobic na nierowno odkładajaca sie tkanke tluszczowa, góra mojej sylwetki jest szczupla, natomiast biodra uda i kolana wrecz przeciwnie masywne i grube, tylko w tych miejscach odklada mi sie tłuszcz, nie wiem jednak badanie ktoregop hormonu moze mi w tym pomóc, dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze nie byc to problem hormonalny a fizjologia w Pani przypadku. Jeżeli ma Pani natomiast jeszcze watpliwosci zalecam udac sie do endokrynologa celem porady. Pozdrawiam