Badania hormonów tarczycy i utrata wagi ciała

Witam, zrobiłem badania na tsh wynik.0, 6742 norma 0, 3500-4, 9400 czy są dobre? Dodam że mam 30lat z chudlem jakieś 7kg odczuwam czasem taki dyskomfort w okolicy krtani tzn.szyja.źle sypiam, mama i siostra miały tarczyce operowana.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik jest w normie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po ponownym badaniu będzie można zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki.

Renata GrzechociĹska

TSH jest w normie jeśli jednak występują trudności z oddychaniem warto wykonać USG szyi.