Badania krwi a badania na wykrycie THC w organizmie

Czy w badaniach krwi, dokładnie: morfologi pełnej, lipidogramie, glukozie i badaniach ts3 i ts4 może zostać wykryte że paliłem marihuanę? Jak nazywa się badanie krwi na wykrycie thc?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. W przedstawionych podstawowych badaniach nie wykrywa się obecności THC. Aby oznaczyć poziom tego związku konieczne jest badanie celowane w ten związek, czyli badanie na obecność THC.