Wykrycie THC w podstawowych badaniach moczu

Chciałabym zrobić sobie standardowe badania krwi i moczu i już się na nie zapisałam, ale przypomniałam sobie, że dwa tygodnie przed datą badań zapaliłam jointa ze swoim chłopakiem. To czysta profilaktyka, stąd jakby nie pali się. A jednak. Zastanawiam się, czy istnieje możliwość, by w ww. standardowych badaniach obecność zakazanych substancji była wykryta? Czy badania na obecność thc etc. są dedykowane, czy ryzyko ich wykrycia istnieje, gdy robi się zwykłe badania?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Standardowe badanie krwi i moczu nie wykrywa obecności thc. Wykrycie tego rodzaju substancji możliwe jest tylko w specjalistycznych, dedykowanych badaniach.