Jak długo THC utrzymuje się w organizmie?

Jeśli ja paliłem tydzień temu to czy THC wyjdzie w krwi albo w moczu jak w pracy chcą mi zrobić za tydzień czy to wyjdzie. A jeśli tak to jak to zrobić żeby nie wyszło i ile sie THC utrzymuje w organizmie jeśli możecie mi pomóc proszę was o to i czy Kwasek cytrynowy w płynie lub w proszku pomoże przed badanie. Pozdrawiam

Dzień dobry,

kwasek cytrynowy nie pomaga. Natomiast nie wiedząc jaką pracę Pan wykonuje, że potrzebne są okresowa badania na obecność substancji psychoaktywnych, było nieetyczne, gdybym poradził Panu, jak uniknąć ich wykrycia. Po za tym jest tylko jeden skuteczny sposób zapewniający w 100% nie wykrycie w moczu THC. Nie palić marihuany.