Badania krwi po leczeniu boreliozy

w trakcie leczenia boreliozy byłam dwukrotnie w szpitalu wszystkie wyniki krwi mam dobre wyniki watrobowe tez crp 0,00,jedynie od sierpnia do listopada 2014 wzrósl mi poziom żelaza z 121 do 161 czy to jest oznaka choroby czy należy zrobić dodatkowe badania do jakiego specjalisty się udać

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, powyższe wyniki nie są wynikiem choroby i wskazują raczej na dobrostan organizmu. Zalecam wizytę u lekarza chorób zakaźnych w celu oceny boreliozy. Pozdrawiam