Badania krwi po stosowaniu Curacane

Miesiąc temu zaczęłam kurację z Curacane 40 mg. Miałam mieć kolejną wizytę miesiąc od rozpoczęcia. Ostatnio dzwoniłam, aby się umówić na wizytę (umówioną musiałam odwołać). Okazało się niestety, że najszybszy wolny termin wypada dopiero pod koniec czerwca, a wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę. Jeszcze będę dzwonić, może się coś zwolni szybciej. Muszę zrobić badania krwi. Tabletki mi się już skończyły więc mam je zrobić teraz czy kilka dni przed wizytą, która może być nawet za miesiąc?

Robienie przerw w kuracji prowadzi do nieskuteczności. Rozumiem, że system NFZ ma gdzieś pacjenta, urzędników nie obchodzi dostępność w przychodniach. To jednak nie znaczy, że można zaniedbać leczenie. Ja bym poszedł prywatnie dla dobra własnej skóry.