Badania na alergię u dziecka

Witam chciałabym zapytać o alergię dziecka. Z badań skórnych ( testy natywne) wyszła alergia na orzechy bąbel 2mm, czekolade bąbel 3mm, ser biały 2mm. Na ser żółty, jabłko ,białko i żółtko ,mleko ,śmietana, malina, miód 0mm. Zaś z testów z krwi test: alergia EUROLINE Pediatryczne białko jajka, Beta- laktoglobulina stężenie 0.36 kU/I KLASA 1. wszystko inne klasa 0 stężenie 0.35 kU/I Mimo to i tak zalecono nam ścisłą dietę eliminacyjną. Nie wiem co dawać a co nie do jedzenia.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

polecam wizytę u dietetyka który ułoży dietę do badań a stopniowo będziecie Państwo ją rozszerzać i obserwować reakcję dziecka.

Pozdrawiam