Badania na cytomegalię a zajście w ciążę

Dzień dobry, proszę o interpretację wyników badania na cytomegalię. CMV IgG 107,5 (poziom dodatni powyżej 1; niejednoznaczny od 0,5 do 1; ujemny poniżej 0,8) CMV IgM 2,23 (poziom dodatni powyżej 1; niejednoznaczny od 0,7 do 1; ujemny poniżej 0,7). Miałam w planach podjęcie starań o zajście w ciążę, proszę o poradę czy powinnam się wstrzymać. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o świeżym zakażeniu. Proponuje udac sie do lekarza chorób zakaźnych.