Badania poziomu płytek krwi u matki i USG płodu

Dzień dobry Jestem w 34 tygodniu ciąży. Przeszłam anemię jednak teraz wyniki są poprawne. Pojawił się natomiast niski wynik z płytek krwi -109. W badaniu usg czasem jest wysokie tętno dziecka- ok180 a w raz z nim niedobre przepływy w tętnicy pepowinowe i mózgowej. Czy to może mieć wpływ? Kilka razy również wyszlo zawężone ktg. Martwię się czy nie wynika to z wad serca badz ukladu nerwowego. Lekarz twierdzi ze zmiany są czynnościowe. Proszę o poradę

Witaminy w ciąży

Skoro lekarz nie stwierdził nic niepokojącego, nie stwierdził żadnych wad, a objawy podaje, że są typu czynnościowego to nie ma powodu do niepokoju. Poziom płytek krwi w zakresie 100 tys. nie skutkuje klinicznymi objawami, więc też nie powinien wywoływać z tym związanych powikłań.