Badania prolaktyny a przemęczenie

Witam.. Straramy się z mężem o kolejne dziecko... NIestety nie udaje się już 7 m-cy. Byłam na monitoringu cyklu i pęcherzyki ładnie rosną i pękają. Może to kwestia przemęczenia ale w 8 dc prolaktyna wyszła mi 24,59 a tsh 2,74.. Wg.gina w normie ale czytałam że starające siękobiet powinny mieć tsh w przedziale 1-2... prolaktyna też niby powinna być mniejsza. Poza tym mam mało śluz płodnego - łykam wiesiołek. Co jeszcze mogę zrobić żeby zwiększyć szanse na dzidziusia

Proponuję rozszerzyć diagnostykę hormonalną- poziom prolaktyny (bez testu czynnościowego) oraz TSH to trochę za mało. Warto też wykonać USG narządu rodnego oraz test owulacyjny. Należy też rozważyć badania męża.