Badania przeciw kardiolipinie a wyniki

Witam. 3 lata temu miałam robione badania przeciwkadiolipinie wynik wyszedł zły 23,07 . Teraz lekarz zlecił mi ponowne badanie wynik wyszedł 2,5. Prosze mi powiedziec jak to możliwe ,że wyniki aż tak bardzo sie róznią dodam , że nie brałam żadnych lekarstw. Po odebraniu wyników miałam wrażenie ,że zaszła pomyła albo w tych albo w poprzednich badaniach. Z góry dziekuje za odpowiedź Ewa

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badania jeszcze raz. A jak pozostałe przeciwciała ?