Badania USG w 11. tygodniu ciąży

Witam, Mam 33 lata, jestem w 11 tygodniu ciąży, dzisiaj podczas badania USG okazało się że maluszek ma NT 2,6, przy CRL 3,47cm. Termin porodu według USG to 12-02-2017. Czy te wyniki bardzo odbiegają od normy? Mam umówione badanie prenatalne (dostałam na nie skierowanie)nie inwazyjne na 08-08-2016. Czy to nie za późno? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz.

Proszę spełniać zalecenia ginekologa prowadzącego. Skoro nic niepokojącego nie stwierdził, a termin badania taki ustalił to proszę się nie niepokoić, na pewno wszystko jest w porządku.