Badanie całkowite HCG w krwi

Witam! Tydzień temu robiłam całkowite HCG w krwi i wyszło 76 mUI/ml po tygodniu 158 mUI/ml. W normach się mieszczę, ale czy wzrost nie jest zbyt powolny? Według daty zapłodnienia powinnam być w 4 tygodniu ciąży, od ostatniej miesiączki nie ma co liczyć bo cykle mam 35 dniowe. Wczorajsze usg pokazało pęcherzyk, ale zarodka jeszcze nie widać, lekarz stwierdził, że jest jest jeszcze za wcześnie. Następne USG mam za 10 dni. Czy taki wzrost poziomu HCG jest dopuszczalny, czy nieprawidłowy?

Jest dopuszczalny jeśli oczywiście jest w zakresie normy, a tak jest. Raczej nie ma na chwilę obecną powodu do niepokoju.