Badanie krwi i panel alergiczny u dziecka a częste infekcje

Witam, robiąc dziecku badanie z krwi : panel alergiczny wyszło że jest uczulone na : Aspergillus fumigatus (m3) kl. 1 Alternaria alternata (m6) kl. 1 dziecko ma ciągle katar, i łapie infekcję górnych dróg oddechowych.czy jest możliwość podania jakichś leków ??? dziecko ma 19 miesięcy

Jeśli problem jest dziedziczny tzn alergia występuje w rodzinie dziecko ma przewlekłe objawy nie tylko spowodowane np infekcją przy takich wynikach jest to alergia na spory pleśni. Należy pozbyć się z otoczenia dziecka źródeł pleśni np. Doniczki z ziemią ,wilgoć w.mieszkaniu ..Pleśnie są wielu miejscach

Zachęcam do przeczytania https://portal.abczdrowie.pl/alergia-na-plesn

Dziecko należy leczyć u alergologa.