Badanie krwi oraz mrowienie i drętwienie rąk

Dzień dobry, Kilka dni temu zaczęły mi mrowieć i drętwieć ręcę oraz twarz. Kolejnego dnia zaczęłam mieć zawroty i mroczki przed oczami. Nie mam kompletnie siły a w szczególności w rękach. Moja skóra jest bardzo wrażliwa. Nie mogąc znaleźć czasu, żeby wybrac się do lekarza zrobiłam sobie badania krwi w których wyszło za mało neutrofili oraz za dużo monocytów 16,5 % gdzie norma to 2-10%. Proszę o poradę , czy to coś poważnego czy może ogólne osłabienie ( spowodowane intensywną pracą)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, te dwa parametry o których Pani wspomina nie są raczej powodem Pani dolegliwości. Proszę jednak o wizytę u neurologa w celu ewentualnego wyjaśnienia przyczyn drętwień i mrowień. Pozdrawiam