Badanie krwi po wtarciu amfetaminy w dziąsła

Witam. 22.03.2014r wzialem troszke afmetaminy na palec i chcialem wetrzec w dziasla lecz z powodu gorzkosci narkotyku wyplulem znaczna czesc. Dziś mam iść na krew i moje pytanie brzmi czy krew wykaże obecnoc narkotyków? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Piotr Pilarski

Po takim czasie we krwi nie ma narkotyku.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy wcześniej przyjmował Pan narkotyki? Proponuję udać się do lekarza psychiatry. Sądzę, że jednorazowe "wtarcie" nie spowoduje zmian w krwi.