Badanie RM stawu kolanowego
Witam, Jestem po rezonansie magnetycznym stawu kolanowego lewego. Badanie wykazalo: MM - w rogu tylnym pekniecie od powierzchni dolnej, brzegu wolnego do brzegu torebkowego; w pozostalym zakresie Lakotka uchwytnych zmian patologicznych. Czy potrzebna bedzie operacja? Czy w tym przypadku bedzie szycie czy wycinanie czesci lakotki? Z gory dziekuje za odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie zabiegu. Niemniej jednak kwalifikacji powinien dokonać specjalista ortopeda na podstawie pełnego obrazu klinicznego. Proszę zatem udać się do lekarza.