Badanie TK głowy z kontrastem

Witam zrobiłam TK głowy z kontrastem.Mam 56 lat jestem kobietą.Wynik -drobne ogniska hipodensyjne w istocie białej pokorowej i okołokomorowej o typie zmian naczyniopochodnych.Ognisk wzmocnienia kontrastowego w strukturach mózgowia nie wykazano.Struktury środkowe mózgu nieprzemieszczone.Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony.Asymetria upowietrznienia kości skroniowych-lewa z większą liczbą komórek powietrznych.Chciałabym wiedzieć czy to coś groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są objawy? czy było badanie neurologiczne? proponuje udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.