Badanie USG żołądka i jelit

USG-źoładek o nieco pogrubiałej ścianie okolicy odźwirnika,nieduże ilości wolnego płynu w jamie otrzewowej w okolicy pęcherza m.,perystaltyka jelit przyspieszona,dużo płynu w pętlach jelit.,liczne odczynowe hypoechog.węzŁY chłonne jelit.w obu dołach biodrowych w dług.do 1,3 cm,przekrwione o wzmożonym unaczynieniu,śledziona miernie powiększona,reszta narządów ok,córka 5l. świeżo po ospie,zapal.oskrzeli,Problem były nawracające bóle brzuszka i biegunki od około miesiąca,OB,morf.ALT,ASP,AMYLZA-oK

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry,.